Preču atgriešana

1. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzībaslikumu, Jums ir tiesības, 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas,atgriezt preci, ja tā neder, nepatīk vai vēlaties to samainīt.

2. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jebizmantota (bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem,izrautiem diegiem utt). Nepieņemsim atpakaļ preces, kurām ir sabojāts arīoriģinālais iepakojums.

3. Ja atgriežamās preces stāvoklis ir pasliktinājies un tas ir noticis,nepareizi apejoties ar preci, paturam tiesības preci atpakaļ nepieņemt.

4. Higiēnisku iemeslu dēļ Pircējam NAV tiesību 14dienu laikā, atgriezt veļu, zeķes, zeķubikses, kā arī komplektus arapakšbiksēm, zeķēm un/vai zeķubiksēm. MK noteikumi №255 no20.05.2014  (protokols Nr.29 5.§) 

5. Atpakaļ sūtīšana: prece oriģinālajāiepakojumā jānosūta uz atpakaļadresi, kas norādīta uz paciņas. Jāpievienoaizpildīta „Atpakaļ atgriešanas veidlapa”. Prece jāsūta atpakaļ ar Latvijas Pastastarpniecību. Izmaksas, kas saistītas ar preces piegādi sedz Pircējs. 

6.Naudas atgriešana:Likumā noteikta naudas atgriešana pircējam notiek pilnā apmērā 30 dienu laikā.Naudas atgriešana var būt tikai uz maksātāja kontu. Atteikuma un prečuatgriešanas kārtība attiecas tikai uz pasūtījumiem, kas tika nosūtīti pircējampa pastu vai ar kurjeru, jo šiem pircējiem nav iespējas iepazīties ar preci tāsiegādes laikā. Precei, kas iegādāta klātienē piegādājot preci, šie noteikumineattiecas, kā arī  šie noteikumi nepārkāpjJūsu patērētāja tiesības.

Saskaņāar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļas nosacījumiem"patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanuatteikuma tiesību realizēšanas termiņā", tādēļ paturam  tiesības pircējam atteikt izmantot atteikumatiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā,vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.Preču aprakstiem un attēliem irinformatīva nozīme. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskassaistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Cenas unpreču piedāvājums interneta veikalā var tikt mainīts bez brīdinājuma. Mēsnegarantējam pieejamās informācijas pilnīgu precizitāti.