Noteikumi

Kā iepirkties pie mums:

1. Pasūtījums tiek veikts interneta veikalā. Pasūtījumi pa telefonu netiek pieņemti un apstrādāti.
2. Pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs uz norādīto e-pastu vai telefona numuru saņemsiet  apstiprinājuma vēstuli.
3. Pēc rēķina apmaksas, naudas līdzekļiem ienākot interneta veikala norēķinu kontā, prece tiks nogādāta Jums jūsu izvēlētajā veidā.
4. Par preci jūs varat norēķināties:
  • Apmaksa ar karti
  • Paypal
5. Veicot pasūtījumu, klients pats ir atbildīgs par datiem, ko norāda pasūtījuma brīdī, un to pareizumu, kā arī apzinās par sekām, kas var rasties par šo datu nekorektu sniegšanu. Ja tiek norādīta nekorekta kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts, adrese) veikals neuzņemas atbildību par preces nesaņemšanu norādītajā laikā.

 

Pasūtījuma apmaksa, piegāde un izpilde.

1. Pasūtījuma apmaksas, piegādes veidi un to izmaksas ir neatņemama šī Distances līguma sastāvdaļa, kas ir saistoši visiem Klientiem līdz pilnai pasūtījuma izpildei un ir pieejama sadaļā “Piegāde un Apmaksa”
2. Freija.lv  nodrošina piegādi visā Latvijā.
3. Veicot pasūtījuma apmaksu, obligāti, jānorāda pasūtījuma numurs, kas norādīts rēķinā. Pretējā gadījumā pasūtījuma apstrāde var tikt kavēta. Visi maksājumi tiek identificēti pēc maksājumā norādītā rēķina numura.
4. Viens pasūtījums tiek izsūtīts uz vienu piegādes adresi. Vienu pasūtījumu nav iespējams sadalīt ar piegādi uz vairākām adresēm. Nav iespējams vairākus pasūtījumus ar dažādiem saņēmējiem apvienot ar vienu piegādi.
5. Katru darba dienu plkst. 18:00 tiek apkopotas visas iepriekšējās un tekošās dienas apmaksas.
6. Preces apmaksas datums ir datums, kad nauda ienākusi Freija.lv  bankas kontā.
8. Klients pats ir atbildīgs par laicīgu līdzekļu pārskaitīšanu uz uzņēmuma kontu. Mēs nevaram ietekmēt banku darbību.
9. Ja vēlaties, lai pasūtījums tiek apstrādāts ātrāk, aicinām jūs atsūtīt bankas maksājuma uzdevumu .pdf failā un obligāti sazvanīt mūs, par maksājuma uzdevuma nosūtīšanu. Ja būs iespējams, mēs noteikti izsūtīsim jūsu pasūtījumu ātrāk.
10. Preču piegādes summa jāapmaksā ar rēķinu summu kopā vienā reizē. Jums nekas nav pēc tam atsevišķi jāmaksā pastā vai kurjeram preci saņemot.